PRODUKTY

Prosiaczek

Pola

Klimat

Bokse dla macior

Podłogi

Silosy

Używane podajniki i pijących

Karmienie maszyny

NAJWIĘKSZY HANDEL HANDLOWY W EUROPIE STOSOWANYMI STABILNYMI MEBLAMI DLA ŚWIŃ

Używane stabilne spis Dortmans International

Dortmans International BV, to firma, która specjalizuje się w swiniarni uzywanego sprzetu dla swin. W Firma rozpoczęła w 2001 roku ztych działań, poprzez które sporo wiedzy obecnej oferty i możliwości jest dostępny. Ze względu na szybki rozwój hodowliœwiñ holenderski istnieje stały dopływ nowoczesnych materiałów. Co jest jeszcze dobre do użytku dotyczącetechniki i ceny.

Przez fachowo demontażu i konserwacji znowu jest dobry produkt, gotowych do użycia. Montaż i konserwacja urządzeńużywanych w swiniarni odbywa się poprzez Dortmans międzynarodowych, transport do klienta może odbywać się do klijenta. Na stronie można zobaczyć wiele z naszych produktów w magazynie więc może masz pomysł, co możemy zaoferować w dziedzinie urządzeń używanych w swiniarni. Obecnie nasza łączna w swiniarni sprzęt znajduje się w wielu miejscach.
Tetereny pokrywają 7400 m2, chcesz zobaczyć produkty, sprawdzić godziny otwarcia i zapraszamy.

Dortmans International oznacza zarówno krajowych jak i międzynarodowych, oferując kompletny sprzent dla swiniarni za dobra cene.

DORTMANS INTERNATIONAL

Nasza metoda

Kiedy firma oferuje używany sprzęt do obory, zwraca się do Dortmans International z prośbą o zakup używanego sprzętu do obory dla świń i powiązanych produktów.

ZOBACZ METODA

METHODA
DORTMANS INTERNATIONAL

Nasze projekty

Zobacz wszystkie nasze projekty tutaj. Dostarczamy kompletne kurniki. Dokonaliśmy przeglądu tego, abyś mógł uzyskać wgląd w naszą pracę.

ZOBACZ PROJEKTY

PROJEKTY